Portrét dámy

rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 18 cm, výška: 23 cm, rámování: 30 x 25 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč