řeka v Kaňonu

signováno nečitelně vpravo dole tužkou, na reversu autorský přípis, neurčeno. paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: 46 x 36 cm

Konec dražby: 19.06.2019 19:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč