11. Sedící žena
signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 93 cm, výška: 67 cm, rámování: 81 x 108 cm
Konec dražby: 06.12.2017 18:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč