11. Cesta na břeh
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 60 x 70 cm
Konec dražby: 30.05.2022 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč