11. U mlýna
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 54 cm, rámování: 74 x 93 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 05.09.2022 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč