Abstrakce

signováno nečitelně a datováno tužkou vlevo dole, zaskleno a rámováno, z pozůstalosti Jitky Vobořilové
Technika: akvarel, datace: 1994
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 56 x 46 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč