110. Hostina
Signováno vlevo nahoře, masivně rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 150 cm, výška: 61 cm, rámování: 91 x 180 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 08.03.2021 21:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč