110. Pobřežní krajina
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 52 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč