Rembrandt

zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 53 cm, výška: 69 cm, rámování: 94 x 79 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč