113. Dívka s košíkem květů
malba na porcelánu, značeno vtlačeným S na zadní straně, rámováno
Šířka: 8 cm, výška: 10 cm, rámování: 17,5 x 15,5 cm
Konec dražby: 26.11.2019 21:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč