112. Kamenice u Jihlavy
Zvlněný karton, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 50 x 65 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 21:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč