Objetí

signováno a datováno vpravo dole, s autorským věnováním, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1982
Šířka: 23 cm, výška: 17 cm, rámování: 29,5 x 34 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 150 Kč