115. Paris
barevná litografie s pohledem na Seinu zachyceno z Louvru, paspartováno, chybí sklo, rámováno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 28 cm, rámování: 43,5 x 54
Konec dražby: 19.06.2019 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč