114. U studny
Signováno tužkou vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 08 cm, výška: 11 cm, rámování: 16 x 11 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč