115. Na farmě
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 52 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč