116. Portrét šlechtičny
Velkoformátová malba, pravděpodobně Kateřina Veliká nebo Marie Terezie, ořezáno, staré restaurátorské zásahy, autor neurčen
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 208 cm, rámování: bez rámu
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 19:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 17 000 Kč