115. Zasněžené město
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 28,5 cm, rámování: pošk. 39 x 33 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč