117. Zimní krajiny 2 kusy
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole název, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1997
Šířka: 27,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 32 x 40 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč