117. Dostaveníčko
litografie na dřevě, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 9,5 cm, výška: 14 cm, rámování: 29 x 21 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč