117. Flirt
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 71 cm, rámování: 86 x 71 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč