117. Krbové hodiny
Signováno datováno na ciferníku, klíč a kyvadlo doprovází celou sadu, funkce není zaručena, hodiny jsou opotřebené
Materiál: Směs kovů, datace: 1864
Šířka: 28 cm, výška: 40 cm, hloubka: 10 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.11.2020 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč