117. Květiny ve váze Velký formát
Technika: akvarel, datace: 1969
Šířka: 58 cm, výška: 80 cm, rámování: 105 x 80 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč