Setvák - Květiny ve váze - Velký formát

Technika: akvarel, datace: 1969
Šířka: 58 cm, výška: 80 cm, rámování: 105 x 80 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč