119. Dudák
signováno nečitelně vpravo dole, datováno 50
Technika: olej na plátně, datace: 50
Šířka: 75 cm, výška: 60 cm, rámování: 70 x 85 cm
Konec dražby: 07.12.2017 19:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč