118. Loďka u břehu
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1879
Šířka: 46 cm, výška: 28 cm, rámování: 46 x 65 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč