118. Zimní nálada
akademická malba, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 59 cm, výška: 47 cm, rámování: 59 x 72 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč