118. Zlatá ulička
signováno vpravo dole, volně v paspartě
Technika: lept
Šířka: 16 cm, výška: 23 cm, rámování: 39 x 29 cm
Konec dražby: 12.07.2022 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč