119. Koňský povoz - XL formát
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 90 cm, rámování: 114 x 124 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč