119. Zátiší III.

nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 55 cm, výška: 71 cm, rámování: 67,5 x 83,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 14:28

Zbývá: 1d 4h 16m 0s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč