119. Zátiší s jablky
Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 43 x 35 cm
Konec dražby: 12.07.2022 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč