12. Cesta
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 36,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 42 x 51 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč