12. Chalupa v krajině
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 68,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 61 x 89 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.01.2022 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč