12. Krajina se zámkem
rámováno
Technika: olej na plechu
Šířka: 17 cm, výška: 14 cm, rámování: 22 x 25
Konec dražby: 11.07.2022 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč