Krajina se zámkem

rámováno
Technika: olej na plechu
Šířka: 17 cm, výška: 14 cm, rámování: 22 x 25

Konec dražby: 11.07.2022 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 600 Kč