Matka s dítětem

rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 21 cm, rámování: 35 x 41 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.04.2022 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 900 Kč