Mcdonald - Řeka v horách

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1881
Šířka: 51 cm, výška: 61 cm, rámování: 86 x 76 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.09.2022 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč