12. Modelka
Signováno vlevo dole Willie J: son, lištováno, místy odloupnutá malba
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 100 cm, rámování: 102x67 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 09.05.2022 19:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč