Ulička

paspartováno a zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 15 cm, výška: 26 cm, rámování: 35,5 x 20,5 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč