120. Letní den v horského zátoce

Nesignováno, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 68,5 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 63,5 x 77 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 08.03.2021 21:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč