121. Děti na buvolu

signováno razítkem vpravo dole, na reversu autorský popis a podpis, rolovací závěsný čínský obraz v původní signované etui
Šířka: 65 cm, výška: 105 cm, rámování: celkově 183 x 78 cm

Konec dražby: 29.11.2021 20:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč