121. Dívka s růžemi
Signováno vpravo dole - nečitelně, orámováno zaskleno,
Technika: lept, materiál: papír
Šířka: 20 cm, výška: 20 cm, rámování: 30 x 27 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 22.06.2022 19:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč