121. V údolí Tepličky
neurčený autor
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 55 x 45 cm
Konec dražby: 09.11.2022 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč