123. Muž s dalekohledem
pravděpodobně německy hovořící malíř dvacátého století
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 26 cm, rámování: autorský rám
Konec dražby: 17.12.2019 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč