122. Na loďce
datováno vpravo dole 1860, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, materiál: karton, datace: 1860
Šířka: 10,5 cm, výška: 7 cm, rámování: 21 x 24,5 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč