Schlezinger - Lávka přes potok

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plechu
Šířka: 63 cm, výška: 45 cm, rámování: 59 x 78 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 21:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč