122. Lávka přes potok
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plechu
Šířka: 63 cm, výška: 45 cm, rámování: 59 x 78 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.10.2020 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč