Chorvatská vesnička

Nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 45 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 21:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč