123. Chorvatská vesnička
Nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 45 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.10.2021 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč