124. Hory
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 52 cm
Konec dražby: 28.07.2019 14:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč