124. Krajina
signováno, datováno vpravo dole, malba i rám poškozeny
Technika: olej na plátně, datace: 1954
Šířka: 81 cm, výška: 54 cm, rámování: 70 x 95 cm
Stav: poškozená malba, rám
Konec dražby: 19.06.2019 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč