123. Volavka
Ručně vyšívaný obraz na hedvábí, zaskleno, rámováno
Materiál: vyšívaný obraz
Šířka: 39 cm, výška: 55 cm, rámování: 78 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč