125. Mostek v lese
nesignováno, reprezentativní zlacený rám.
Technika: olej na dřevě
Šířka: 15,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 43 x 38 cm
Konec dražby: 06.12.2017 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč