124. Muž s dýmkou

signováno vpravo dole, původní blondel zlacený rám
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 19 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 36 x 31 cm

Konec dražby: 11.12.2018 22:11

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč