1263. Hřebeny hor
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rám odřený
Technika: olej na kartonu, datace: 1932
Šířka: 37,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 31 x 40,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč